| Skærm | |
| Typ | TFT |
| Opløsning | 1366 x 768 |
| Størrelse | 18,5″ |
| Farver | 16,7 mio. |
| Lysstyrke | 300 cd/m2 |
| Dæmpning | Nej |
| Berøringsskærm | Projekteret Kapacitiv |
| Ydeevne | |
| CPU | 4′ generationens Core i3, 1.7 GHz |
| RAM | 4 GB DDR3 |
| HDD | 64 GB SSD |
| SD-kortplads | JA |
| Grænseflade | |
| Ethernet-port | 2 x Gigabit LAN |
| USB-port | 2 x USB 2.0 |
| Seriel port | 1 x RS232, 1 x RS232/422/485 |
| Ekstern skærmport | VGA |
| Fodring | |
| Forsyningsspænding | 9 till 36 VDC |
| Miljøforhold | |
| Driftstemperatur | 0 til 50 ° C |
| Opbevaringstemperatur | -20 Til 60 ° C |
| Godkendt til | FCC/CE Klasse A certificeret |
| Beskyttelsesklasse | IP65 (foran) |
| Dimensioner | |
| Indsættning BxH | 319 x 245 x 52 mm |

18,5′ Panel PC, Intel i3
4. generations Core i3, 1,7 GHz. Panel PC med PCT glas Touch
Varenummer (SKU): IMP-C183PT
Kategorier: 15"-18", Panel PC i industrielt udførelse
Beskrivelse
Relaterede varer
-
Panel PC i industrielt udførelse
12″ TFT XGA 4:3 LCD PCT Panel PC med Intel® Celeron® 3765U
12″ 4:3 XGA 1024*768 Kapacitiv Touch Tynd Ramme Panel PC med Intel® Celeron® 3765U
Tilgængelig på restordre
VIO-212C/PC300-3765U
-
Panel PC i industrielt udførelse
21,5″ 16:9 HD PCT Panel PC med 7. Gen. Intel® Core i5-7300U
21,5″ 16:9 Full HD kapacitiv touch-skærm med tynd ramme og Intel® 7. generation (Kaby Lake-U) processor Core™ i5-7300U
VIO-W221C/PC400-7300
-
Panel PC i industrielt udførelse
17″TFT SXGA 4:3 LCD PCT Panel PC med Intel® i5-5350U
17″ 4:3 SXGA 1280*1024 Kapacitiv Berøring Tynd Ramme Panel PC med Intel® i5-7300U Processor
Tilgængelig på restordre
VIO-217C/PC400-7300U
-
Panel PC i industrielt udførelse
15,6" 16:9 FHD PCT Panel PC med Intel® i3-5010U
15,6" 16:9 Full HD kapacitiv touch tynd rammepanel-pc med Intel® Core™ i3-7100U, 2,1 GHz processor
VIO-W215C/PC400-7100







