Industriel Touch PC med indbygget Android browser
| Skærm | |
| Typ | TFT |
| Opløsning | 1024 x 600 |
| Opløsning |
Quad-core Cortex-A53 processor, Android 6.0 |
| Størrelse | 7" |
| Farver | 16,7 mio. |
| Lysstyrke | 250 cd/m2 |
| Dæmpning | Fra OS knapper bagpå. |
| Berøringsskærm | Projekteret Kapacitiv |
| Lyd | Integreret højttaler og mikrofonindgang |
| Diverse | |
| Ethernet | 1 x GbE RJ45 |
| USB/Seriel | 2 x USB 2.0, 1 x OTG |
| Trådløs | Nej |
| Minde | 2GB RAM, 8GB SSD, 1x MicroSD, 1xSIM |
| Skærmport | 1x HDMI |
| Fodring | |
| Forsyningsspænding | 24 VDC, >35W |
| Miljøforhold | |
| Driftstemperatur | -10 til 60 ° C |
| Opbevaringstemperatur | -20 til 80 ° C |
| Godkendt til | FCC/CE EN 55022, EN 55024, EN 61000-3-2, EN 61000-3-3 |
| Beskyttelsesklasse | IP65 (foran) |
| Dimensioner | |
| BxHxD | 197 x 153 x 43 mm |
| Indsættning BxH | 179 x 134 mm |
| Vigtigt | 1,1 kg |











