Industriel Touch PC med indbygget Android browser
| Skærm | |
| Typ | TFT |
| Opløsning | 1920 x 1080 |
| Størrelse | 17,3″ |
| Farver | 16,7 mio. |
| Lysstyrke | 400 cd/m2 |
| Dæmpning | Fra OS knapper bagpå. |
| Berøringsskærm | Projekteret Kapacitiv |
| Lyd | Integreret højttaler og mikrofonindgang |
| Diverse | |
| Ethernet | 1 x GbE RJ45 |
| USB/Seriel | 2 x USB 2.0, 1 x OTG, 2 x RS232 |
| Trådløs | WIFI 2,4/5G og Bluetooth BT 4.0 |
| Minde | 4GB RAM, 32GB SSD |
| Skærmport | 1x HDMI |
| Fodring | |
| Forsyningsspænding | 12 til 24 VDC |
| Miljøforhold | |
| Driftstemperatur | -10 til 60 ° C |
| Opbevaringstemperatur | -40 Til 85 ° C |
| Godkendt til | FCC/CE EN 55022, EN 55024, EN 61000-3-2, EN 61000-3-3 |
| Beskyttelsesklasse | IP65 (foran) |
| Dimensioner | |
| BxHxD | 452 x 285 x 71 mm |
| Indsættning BxH | 435 x 268 mm |
| Vigtigt | 4,8 kg |





