| Ydeevne | |
| CPU | 6th generation Intel® Core™ i3-6100U 2C@2.4 GHz |
| RAM | 2 x DDR4-1866/2133 SO-DIMM, op til 32 GB |
| HDD | 128GB SSD (HDD, Cfast. Valgmulighed) |
| Digitale I/O | Ingen |
| Grænseflade | |
| Ethernet-port | 4 x 10/100/1000 Mbit |
| USB-port | 4 x USB 3.0 |
| Seriel port | 4 x RS232/422/485 (Galvanisk isolerede) |
| Ekstern skærmport | 1 x VGA, 1 x DVI-1 |
| Disk | 2 udskiftelige 2,5” SATA-drev |
| Mini PCIe | 3 x fuld størrelse PCIe Mini Card-slot 1 x SIM-kortslot |
| Fodring | |
| Forsyningsspænding | 9 till 36 VDC |
| Miljøforhold | |
| Driftstemperatur | 0 til 70 ° C (Valgfrit -40 til -70) |
| Opbevaringstemperatur | |
| Godkendt til | CE (Class A), FCC, EN 50155, EN50121, E-Mark, ISO 7637, DNV GL (April 2018), EN 45545-2, IEC 60945 compliance |
| Beskyttelsesklasse | IP40 |
| Dimensioner | |
| BxDxH | 288 x 211 x 85,7 mm |
Box-PC, i3-6100U, 2,4 GHz, Marin
Box-PC med isolerede COM-porte.
Varenummer (SKU): tBOX324-894-FL-i3-6
Kategori: Box-PC Marin
Beskrivelse
Dokumenter
Relaterede varer
-
tBOX500-510-FL-Celer
-
tBOX324-894-FL-i3
-
Box-PC Marin
BOX PC, E3845 C4@1.91GHz, 4GB RAM, 64GB SSD, DNVGL
4-kernet processor Box-PC DNV GL-certificeret
På lager: 19 på lager
tBOX810-838-FL-E3845
-
På lager: 2 på lager
tBOX324-894-FL-i5








